Etikety | zpět na menu

Samolepící etikety tiskneme sítotiskem barevnými odstíny dle vzorníků Pantone a RAL. Tato technologie za použití acetonových barev zaručuje vysokou odolnost proti otěru a slunečnímu záření. Skladem máme většinu běžně používaných podkladových folií: klasické PVC folie několika odstínů(reklamní a propagační etikety); stříbrné a zlaté folie, ty se dodávají v provedení lesklá/matná/metalíza; transparentní folie(oboustranné etikety); bezpečnostní folie(záruční plomby); textilní, papírové, reflexní a mnoho dalších. Většina se vyrábí ve variantách vysoce lepivé, standard, snímatelné(technologické etikety). Samolepky zhotovíme v libovolném tvaru, velikosti a barvě a dodáme naformátované na tiskovém archu nebo vyseklé na jednotlivé kusy. Dlouhá trvanlivost a odolnost předurčuje pro náročné exterierové aplikace.

3D etikety | zpět na menu

3D etiketa je klasická samolepící etiketa opatřená epoxidovou ochranou vrstvou o tloušťce přibližně 2mm, která vytváří velmi efektní 3D dojem. Používají se především na označení spotřebičů či jiných výrobků nebo v kombinaci s nějakým vhodným nosičem jako klíčenka nebo odznak. Tohoto systému využíváme jako okrasného prvku u různých reklamních realizací.

Cenová kalkulace | zpět na menu

Výpočet ceny etikety ovlivňuje několik faktorů jako počet kusů, barev atd... Pro zjištění ceny, prosím vyplňte formulář. Obratem Vám bude na vyplněné kontakty zaslána cenová nabídka.

Kalkulační formulář

Váš e-mail

Váš telefon

Název zakázky

Počet kusů
ks
Počet barev

Velikost (mm)
x mm
Podkladová folie

Poznámky

tel/fax: 417 538 473, Duchcovská 17, 415 01 Teplice
info@tiposs.cz, wwww.tiposs.cz