Sítotisk | zpět na menu

Zjednodušeně řečeno se jedná o tisk přes šablonu, která je nanesena na síťovině napnuté v rámu. Na síto se stěrkou v tenké vrstvě nanese acetonová barva, která se dalším setřením protlačí skrze průchozí oblasti šablony na potiskovaný materiál. Při vícebarevném sítotisku se používá jedno síto pro každou barvu. Tiskneme barevnými odstíny dle vzorníků Pantone a RAL. Tato technologie za použití acetonových barev zaručuje vysokou odolnost proti otěru a slunečnímu záření. Sítotiskem lze potisknout téměř jakýkoliv plochý materiál(papír, plast, textilie, kov, dřevo, sklo apod.).

Samolepící folie a papíry| zpět na menu

Skladem máme většinu běžně používaných podkladových folií: klasické PVC folie několika odstínů(etikety), stříbrné a zlaté folie, tyto se dodávají v provedení lesklá/matná/metalíza, transparentní folie, bezpečnostní folie(záruční plomby), textilní, papírové, reflexní a mnoho dalších. Většina se vyrábí ve variantách vysoce lepivé, standard, snímatelné. Samolepky zhotovíme v libovolném tvaru, velikosti a barvě a dodáme naformátované na tiskovém archu nebo vyseklé na jednotlivé kusy. Dlouhá trvanlivost a odolnost předurčuje pro náročné exterierové aplikace.
Potiskneme samozřejmě také papíry a kartony, mezi nejběžněji realizované tisky patří vizitky, pozvánky, dárkové karty, menší plakáty atd. Výběr z několika reliefních papírů s různými barevnými odstíny.

Desky | zpět na menu

Použitím různých způsobů formátování lze desky dodat v rozličných tvarech a velikosti. Materiál je obvykle akrylátová(opál, kouřové, čiré) nebo PVC deska. Tiskneme také na magnetické (magnetky), kovové(panely přístrojů) i dřevěné materiály až do tloušťky 10mm.

Textil | zpět na menu

Tiskneme na různé textilní materiály. Mezi nejčastěji dodávané patří trička, nákupní tašky, pracovní oděvy, mikiny, košile, vlajky atd.

Tisk na trojrozměrné předměty | zpět na menu

Potiskneme různé prostorové předměty(stojánky, krabičky, šasí atd.). Tento způsob tisku je různý kus od kusu, je proto nutné osobní jednání.

tel/fax: 417 538 473, Duchcovská 17, 415 01 Teplice
info@tiposs.cz, wwww.tiposs.cz