Formuláře a tiskopisy | zpět na menu

Navrheme a dodáme tiskopisy přesně podle vašich požadavků. Mezi nejčastěji realizované zakázky patří poznámkové bloky, pracovní deníky a protokoly, objednávky, faktury, dodací listy atd. Využití průpisového systému(složka 1x originál + 2x kopie, možnost barevného rozlišení listů). Nabízíme další zpracování jako číslování, perforace nebo děrování.

Vizitky | zpět na menu

Navštívenky tiskneme ve standartních rozměrech 90x50mm a 85x55mm, ale jejich velikost není samozřejmě ničím omezena. Oboustranné vizitky - popis služeb, mapa, kalendář. Výběr z několika luxusních kartonů či metalických barev. Možnost zakuklacení rohů.

Dopisní papíry a obálky | zpět na menu

Obálky a hlavičkové papíry dodáváme s firemním potiskem v klasických i atypických rozměrech. Obálky jsou opatřeny samolepícím páskem a nabízíme je s oknem nebo bez s možností plošného tisku nebo vnitřího šrafování k zajištění nečitelnosti obsahu. Výběr z několika speciálních papírů. Jako doplňkovou službu k produkci obálek nabízíme hromadnou korespondeci.

Letáky a brožury | zpět na menu

Letáky a prezentační brožury tiskneme v různých velikostech a provedení. Do této skupiny tisku patří i jídelní lístky, kalendáře, plakáty, pohlednice a mnoho dalších. Možnost laminace nebo lakovaní. Samozřejmě zpracujeme grafický návrh a v případě potřeby zajistíme focení/skenování potřebných materiálů.

Katalogy a referenční desky | zpět na menu

Graficky zpracujeme a navrhneme moderní a uživatelsky přehledný katalog výrobků či služeb. Nabízíme klasický tištěný katalog s možností parciálního lakování obálky a použitím knižní vazby - šitá V1, lepená V2. Nabízíme zpracování katalogu v elektronické podobě včetně zápisu dat a potisku CD/DVD.

Šanony | zpět na menu

Pořadače nabízíme v několika rozměrech, které jsou dány použítím různých typů nebo šířky upínacích mechanismů. Jako doplněk lze šanony opatřit kapsou na CD nebo vizitky. Potištěné šanony standartně dodáváme včetně matné nebo lesklé laminace.

PFka | zpět na menu

Novoroční přání s dotiskem - vyberete si předtištěné přání z katalogu a na vhodné místo dotiskneme text nebo logo. Nabízíme tisk originálních přání podle vlastního nebo námi vypracovaného návrhu. Výběr z několika reliefních kartonů a jejich barevných provedení nebo například tisk metalickými barvami. Navrhneme a zpracujeme i různá atypická řešení.

tel/fax: 417 538 473, Duchcovská 17, 415 01 Teplice
info@tiposs.cz, wwww.tiposs.cz